zahradnictví

Pink Bush Tomato F1: recenze, fotografie Bush, popis, výnos, výhody a nevýhody odrůdy

Anonim

S nástupem letní sezóny musí majitelé půdy znovu rozhodnout o tom, které odrůdy ovoce a zeleniny plní lůžka na své půdě. Letní obyvatelé, kteří hledají nenáročnou a zároveň pestrou paletu růžových rajčat, doporučujeme věnovat pozornost hybridnímu rajčatům Pink Pink F1 F1. Recenzí, fotky bush této velké rané zralé odrůdy dnes se často nacházejí na fórech zemědělců nebo zahradníků. Zde najdete spoustu diskusí o tom, jaké nevýhody a výhody při pěstování této odrůdy v chatě.

Popis odrůdy

Vědci tvrdí, že použití růžových rajčat snižuje riziko vzniku a vývoje onkologie, zlepšuje imunitní a kardiovaskulární systém a pomáhá bojovat proti depresi. Tomato Pink Bush F1, recenze, fotografie keřů a jejich kvalitativní vlastnosti jsou uvedeny v tomto článku, reprezentant hybridů s růžovým ovocem, který má tyto vlastnosti:

• Hybridní odrůda japonského výběru (výrobce SAKATA).

• Předčasné zrání: úplné dozrávání prvního plodu této odrůdy nastane již 90-100 dnů po klíčení.

• zastaralý.

• Determinantní typ růstu.

• Razítko.

• Je imunní vůči běžným onemocněním flóry.

• Odrůda se ukázala dobře v podmínkách poklesu vlhkosti půdy, toleruje letní teplo bez problémů, listy a ovoce nejsou předmětem spáleniny.

Co by měl vypadat růžový bush F1 F1? Popis, který dodává dodavateli: krátký, hustě listový keř do výšky 50 cm, středně velké ovoce se zaobleným pravidelným tvarem. Barva zralých rajčat je hluboce růžová.

Rajčata se doporučují pro skleníkové pěstování a pro usazování v otevřeném terénu. Počet rostlin doporučených výrobcem na 1 m 2 je 4-6 křivek.

Rozměry pouzdra

K dnešnímu dni, nízký-rostoucí odrůdy rajčat - nejčastější obyvatelé chatových domů. To je způsobeno jejich nenáročností, schopností vydržet horké letní počasí, zejména v regionech jižního Ruska. Navzdory skutečnosti, že se takové vysoce kvalitní keře mohou pochlubit opravdu velkými plody jsou poměrně vzácné, rajčata s nízkým růstem mají často dobré nebo vysoké výnosy. To zahrnuje Pink Bush.

Je třeba poznamenat další důležitou kvalitu této odrůdy. Podle popisu výrobce je rajčaty Pink Bush determinující hybrid. Profesionální zemědělci, pěstitelé, samozřejmě vědí, co tato vlastnost na obalu znamená. Ti, kteří tento pojem poprvé slyší, budou pravděpodobně považovat za zajímavé, že to znamená, že odrůda je omezena růstem vlastním květinovým štětcem. Střílet takových rajčat stoupá, až se na vrcholu objeví plodný vaječník. Kvetoucí klíček již neroste, další vývoj rajčatového bush vychází z nejschopnějšího nevlastního dítěte, díky čemuž jsou determinantní odrůdy skutečným nálezem pro malé skleníky nebo letní chalupu o velikosti šest set metrů čtverečních. Tento typ rajčat je Pink Bush Bush F1. Výška křoviny závisí na tom, zda jsou tyto rajčata pěstovány ve skleníku nebo zda je rajčata zasazená přímo na pozemku. Skleníkové skřípky mohou dosahovat výšky 70-75 cm. Rajčata v otevřené půdě rostou ne více než 30-35 cm.

Charakteristika a popis ovoce

Pokud mluvíte o výhodách odrůd růžových rajčat obecně, jejich tělo je nejen měkčí než jejich červené "kolegy", ale také bohaté na vitaminy B, karoten, lykopen. Co říkají o ovoci, které se správnou péčí dává rajčatům Pink Bush F1, recenze? Fotografie bush prezentované v tomto článku poskytují poměrně jasnou představu o vzhledu zralých rajčat této odrůdy:

• Na jednom výstřelu je jeden plodný kartáč, na kterém zraje hromada středně velkých rajčat.

• Pink Tomato Ripe Bush získává hladkou a jasně růžovou barvu. Povrch ovoce je lesklý, bez skvrn a skvrn.

• Tvar prvních rajčat sklizených z křoví, zploštělější než následná sklizeň rajčat.

• Rajská dužina je šťavnatá, masitá, bez pevných žil. Obsah jedné sušiny z rajčat nepřesahuje 7%.

• Zralé rajčata této odrůdy nejsou náchylné k praskání. Získané ovoce jsou charakterizovány vysokou trvanlivostí, vhodné pro čerstvé skladování a přepravu.

Pink Bush Tomato je ideální pro čerstvou konzumaci, jako složku v salátech, čerstvé zelenině. Při tepelném ošetření neztrácí dobré chuťové vlastnosti, vhodné pro použití v sušené formě. Může být použit pro přípravu konzervování ve formě omáček, lecho.

V jakých klimatických podmínkách můžete růst Pink Bush na volném poli?

Navzdory skutečnosti, že tato odrůda je doporučena pro výsadbu na otevřeném pozemku, stojí za zmínku, že ne každé regionální fórum má nadšené reakce na výnos a chuť, které má rajčátka Pink Pink F1 F1. Recenze, fotografie bush s krásnými ovocemi, které dozrály na volném poli, často opouštějí zahradníky z centrální nebo jižní oblasti Ruska. Je to v takových klimatických podmínkách, tato odrůda je vynikající ovoce a všechny rajčata mají během léta zralosti.

Co se týče regionů nacházejících se v severní části země, je třeba v krátkém létě ve skleníku pěstovat odrůdu Pink Bush.

Výnos

Výnos z rajčat této odrůdy je předmětem nejvíce pozitivních recenzí na fórech pro letní obyvatele. Po dobu 1 m 2 můžete sbírat až 10-12 kg zralých růžových rajčat.

Klíčení, přípravu semenáčků

Zasazení semen pro sazenice by mělo být přibližně 50 dní před transplantací do podmínek otevřené půdy. Materiál semena nemůže předem namočit. Postup přípravy klíčení a semenáčů, který nabízí výrobce, se skládá z následujících kroků:

• Materiál semena je rovnoměrně osazen v krabicích s lehce narušenou zeminou, posypanou tenkou vrstvou půdy nebo rašeliny nahoře.

• Dále by se semena měla pečlivě napojit (nejlépe použít sítko) a zakrýt zahradní fólií.

• Krabička s budoucími sazenicemi se umístí do teplotních podmínek pro klíčení (nejméně 25-26 ° C), dokud se neobjeví první výstřel.

• Film po odstranění semen by měl být odstraněn. Poté se krabice se semenáčkami přesouvají do dobře osvětleného chladného místa (asi 15 ˚C), kde se uchovávají po dobu jednoho týdne. Po uplynutí této doby je třeba semenáčky udržovat s teplotou vzduchu kolem 20-23 ° C.

• Když se rajčata objeví 1-2 páry skutečných listů, je třeba semenáčky ponořit. Během tohoto období růstu se doporučuje hnojení s organickými nebo minerálními hnojivy pro rajčata.

• Ve věku 45-50 dnů může být rajčata zasazena do země.

Funkce pěstování a péče

Na rozdíl od nenásilné práce, která v klíčovém období vyžaduje rajčata Pink Bush F1, péče o dospělého keře ve skleníku nebo v chatě nevyžaduje značné úsilí.

• Zalévání a krmení rajčat se neliší od podobné péče o jiné odrůdy. Způsob zavlažování v otevřeném prostoru by měl být stanoven na základě klimatických podmínek. Konvenční minerální hnojiva pro rajčata jsou vhodná pro horní oblékání.

• Při vysazování rajčat na otevřenou půdu doporučujeme předem aplikovat dobře přemísťovaný hnůj a / nebo komplex minerálních hnojiv pro rajčata do země.

• Většina odrůd determinantního typu je zpravidla doporučována jako svázaná. Přes jejich postoj k kategorii krátkodobě rostoucích odrůd, je Pink Bush v otevřeném terénu pravděpodobněji spojena kvůli vysokým výnosům na květinovém kartáčku. Ve skleníkových podmínkách bude Pink Bush nejlépe růst na mříži.

• Nízko rastitelné rajčata, ke kterým patří hybrid Pink Bush, nepotřebují stálou slábku (odstraňování extra výhonků nevlastních dětí), což je zjevná výhoda při pěstování velkého počtu rostlin této odrůdy. Ujistěte se, že tento postup doporučujeme v oblastech s krátkým letním obdobím, jinak s příliš mnoha postranními procesy, ne všechny plody budou mít čas zralosti.

Rostlinné choroby

Pink Bush F1 - hybrid s vysokou odolností proti fusarium, virus mozaiky tabáku, verticilus. Díky této kvalitě zařízení vyžaduje pouze dodržování preventivních podmínek pro dobrý růst a výnos: včasné zalévání, uvolňování půdy a hnojení.

Škůdci hmyzu

Co se týče přírodních škůdců, rajčata musí být chráněna před zahradními slimáky a / nebo obyčejnými roztoči. Osvědčené lidové prostředky pomáhají s tímto: od prvních škůdců, hořkého pepře nebo dřeva popel, rozptýlené po povrchu zahrady, pomáhá, a roztoč může být odstraněna políváním půdy roztokem běžného prádelního mýdla.

Výhody a nevýhody odrůdy: o čem zahradníci říkají?

Nejlepší věc, kterou je třeba říct o "japonském hostu", mohou být recenze lidí, kteří již pěstují rajčata Pink Bush F1 ve své chatě. Výhody a nevýhody odrůdy od japonských chovatelů se velmi liší od charakteristik dodavatelů.

• Pink Bush má vysoký výtěžek: keře jsou téměř pokryté zrání.

• Vysoká odolnost vůči chorobám rostlin.

• Dobrou chuť.

• Odrůda je stejně vhodná pro venkovní podmínky a pro skleníky.

• Kompaktní malé pouzdra.

Z nevýhod tohoto hybridního rajčete se nejčastěji říká:

• Nedostatek jasné barvy omáček při konzervaci.

• Proces pěstování sazenic ze semen je příliš komplikovaný.

• Vysoká cena semen této odrůdy.

• Neschopnost produkovat semena ze zralých rajčat.

Chuť: recenze

Pokud jde o specifické hodnocení o chuťových vlastnostech této odrůdy, lze poznamenat, že mnoho zahradníků bylo spokojeno s jemnou sladkou chutí, nedostatkem hrubých žil. Je však třeba si uvědomit, že navzdory příjemné vkusu těchto růžových rajčat, poměrně málo lidí oceňuje chuť odrůdy z Japonska na solidní "4". Pro srovnání jsou často uváděny známé a známější růžové rajčata pro otevřenou půdu. Například Bull Heart, Wild Rose, Pink Giant a další.

Když studujeme recenze na fórech zemědělců nebo letních obyvatel, můžeme usoudit, že Pink Bush, který se na počátku devadesátých let objevil na ruských místech, získal vynikající pověst od našich krajanů. Tato odrůda z Japonska je často doporučována jako zemědělská plodina pro potraviny a konzervování a pro pěstování za účelem prodeje. Majitelé zemí, kteří pěstují Pink Bush F1 již několik let v řadě, důsledně zaznamenali vynikající kvalitu rajčat, pokaždé potěšující letní lidi s krásným a šťavnatým ovocem.